Loading

HAKKIMIZDA

Firmamız 1937 yılında Mehmet Reşat Er tarafından, işlettiği bakkal dükkânında tenekeler içerisinde Shell’e ait gazyağı ve petrol ürünleri satışı ile ilgili ticarete başlamıştır.

Bir süre sonra tek bir pompa ile ticaretine devam etmiştir.1957 yılında şuan istasyonumuzun bulunduğu yerde faaliyetine devam etmiştir. Firmamızın bulunduğu sokak Gazhane Sokak ismini almıştır. Daha sonra firmamızın bulunduğu konum, yeni sokak ve caddelerin açılmasıyla Söke Santral Garajı ile çevre yolunu Bağarası köyü bağlantısını sağlayan Yeni gün Caddesi üzerinde kalmıştır. Sokak Atpazarı caddesini Santral Garaja bağlayan ve oradan Söke Belediyesi İtfaiyesinin bulunduğu sokak olarak devam eden konumda mevcudiyetini korumuştur.

Firmamız 1977 yılına kadar Mehmet Reşat Er,

1977 yılından sonra Mehmet Reşat Er ve oğlu Behlül Er ismi ile faaliyetine devan edip,

1995 yılında Mehmet Reşat Er’in vefatından sonra Behlül Er ismi altında faaliyet göstermiştir. Günümüzde ise firmamızın faaliyetleri Behlül Er ve oğlu Reşat Er tarafından yürütülmektedir.

Firmamız 5 adet pompa 24 saat açık marketi ile hizmetini sürdürmektedir. Ev ve iş yerlerine akaryakıt servisi yapılmakta ve yıkama yağlama hizmeti verilmektedir.73 yıldan beri Shell bünyesinde çalışan firmamız taşıt tanıma sistemi, otomasyon sistemi ve 24 saat güvenliğiniz için 1 ay kayıtlarımızda kalarak 5 ayrı güvenlik kamerasıyla da izlenmektedir. Şirketimizin ana misyonu kaliteli ürün satışı ve dürüstlük ilkesinden ödün vermeyerek müşteri memnuniyeti ve sürekliliğini sağlamaktır.